• Projekt współfinansowany ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.
  • Projekt współfinansowany ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.
  • Projekt współfinansowany ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.
  • Projekt współfinansowany ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.
  • Projekt współfinansowany ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.
  • SPONSOR GENERALNY - Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • SPONSOR GENERALNY - Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • SPONSOR GENERALNY - Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • SPONSOR GENERALNY - Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • SPONSOR GENERALNY - Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • Home
  • Aktualności
  • 156 zawodników na II Beninca Uks Feniks Cup w Kędzierzynie-Koźlu

156 zawodników na II Beninca Uks Feniks Cup w Kędzierzynie-Koźlu

IMG_0484 Po raz kolejny ostatni turniej sezonu organizowany w naszym regionie cieszył się wielką popularnością.  W pięknej hali przy ulicy Mostowej gościliśmy drużyny z całego kraju oraz z Czech. Cieszymy się niezmiernie, iż z Naszego zaproszenia skorzystał przedstawiciel Urzędu Miasta – Pan Prezydent Artur Maruszczak. Oprócz oficjalnego otwarcia Pan Prezydent rozegrał seta z reprezentantem Polski w parabadmintonie – Panem Dariuszem Supel. Jak co roku organizatorzy turnieju zadbali o wyśmienitą obsadę, dlatego też do rywalizacji stanęło wielu finalistów Mistrzostw Polski ostatniego sezonu.   IMG_0476IMG_0507           Do turnieju w organizowanego przez Beninca Uks Feniks zgłosili się zawodnicy z takich klubów jak: BKS Kolejarz Częstochowa, Szkoła Podstawowa nr 1 Głubczyce, LUKS Krokus Góralice, MMKS Kędzierzyn-Koźle, Badminton Akademie Olomouc, STB Energia Lubliniec, Uks Kłodnica, Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce, KB Vol-Trick Kępno, Matchpoint Ślęza, MKS Strzelce Opolskie,  Victoria Domecko,  Akademia Sportu Wrocław,  UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza, UKS Plesbad Pszczyna, ABRM Warszawa, Unia Racibórz oraz gospodarze turnieju Beninca Uks Feniks Kędzierzyn-Koźle. W składzie naszej drużyny znaleźli się m.in:

 IMG_0535IMG_0614

DZIEWCZĘTA KAT U9
  1. Olimpia Maślanka
  2. Agata Supel
  3. Wioletta Gajda
  4. Julia Bednarek
  5. Amelia Krząkała
  6. Anna Gryc
  7. Milena Jankowska
  8. Lena Maślanka
KAT U11 1.Martyna Stano 2.Hanna Kolanka 3.Julia Wójcik 4.Antonina Bednarek KAT U13 1.Dominika Gajda 2.Julia Prokopczuk 3.Julia Dzialuk 4.Wiktoria Piechulek 5.Natalia Kuliś 6.Marta Harz Chłopcy KAT U9

1.Wojtek Budny

2. Marek Różański

3.Krzysztof Łoboda

4. Bartek Kornas

5.Kosma Saniawa

6.Jakub Bednarek

7.Kacper Stanisławski

8.Wiktor Szymanowski

KAT U11 1.Marcel Łagunowicz 2.Paskal Łosiewicz 3.Paweł Król 4.Tomasz Cież 5.Jakub Knihinicki 6.Dawid Alawi 7.Dawid Bakota 8.Paweł Bartołd 9.Filip Wołowski 10.Tomasz Simkiewicz 11.Bartosz Skowron 12.Dawid Herbowski 13.Dominik Juhnke 14.Przemysław Gajda 15.Przemysław Wit 16.Leon Jankowski KAT U13 1.Mikołaj Szymanowski 2.Sebastian Jaszkiewicz 3.Patryk Daroń 4.Wiktor Zimny 5.Michał Mierzejewski 6.Aleks Urbanowski 7.Kacper Stańczak 8.Przemysław Wszołek 9.Bartosz Zagórski Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących, szczególne wyróżnienie należy się na pewno finalistom Naszego turnieju: Kategoria do lat 9: I. Aleksandra Orszulak II. Oliwia Zielińska III Anna Gałaszkiewicz III Agata Supel (Beninca Uks Feniks)   I Mikołaj Morawski II Wojciech Budny (Beninca Uks Feniks) III Tymoteusz Cybulski III Michał Szempliński Kategoria do lat 11: I Maja Janko II Julia Wójcik (Beninca Uks Feniks) III Gabriela Skórkowska III Klaudia Adamus   I Jan wilczak II Przemysław Gajda (Beninca Uks Feniks) III Maciej Zimoch III Maciej Piekoszewski Kategoria do lat 13 I Julia Prokopczuk (Beninca Uks Feniks) II Weronika Szemplińska III Angelika Kowarska III Oliwia Siekierzyńska   I Szymon Ślepecki II Mikołaj Szymanowski (Beninca Uks Feniks) III Sebastian Jaszkiewicz (Beninca Uks Feniks) III Patryk Daroń (Beninca Uks Feniks) Cała impreza swojej świetności nabrała dzięki wszystkim zaangażowanym w organizację oraz dzięki sponsorom: Beninca Polonia Hirschvogel Components Poland  Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle Urząd Marszałkowski w Opolu LiNing Polska – Bad4You Enigma Computers Technology

Sponsorzy

SPONSOR GENERALNY

logo beninca

BENINCA POLONIA Sp. z o.o.

SPONSOR

MAT MAR

MAT-MAR

SPONSOR

kedzierzyn-kozle

Urząd miasta Kędzierzyn Koźle

SPONSOR

badmin

Badmin.pl

SPONSOR

WIND JAS S.C.

PARTNER MEDIALNY

echomarketing.pl

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas na Facebook'u i Google +, aby na bieżąco śledzić nasze poczynania.